Rezultati iskanja
Advanced Tips
Type Example Notes
Fuzzy kettle~ Contain terms that are close to the word kettle, such as cattle
Wild cat* Contain terms that begin with cat, such as category and the extact term cat itself
Exact-Single orange Contain the term orange
Exact-Phrase "dnn is awesome" Contain the exact phase dnn is awesome
OR orange bike Contain the term orange or bike, or both. OR, if used, must be in uppercase
orange OR bike
AND orange AND bike Contain both orange and bike. AND must be in uppercase
Combo (agile OR extreme) AND methodology Contain methodology and must also contain agile and/or extreme
Results per Page:
Limit the search results with the specified tags.
Limit the search results modified within the specified time.
Limit the search results from the specified source.
Search results must be an exact match for the keywords.

Bi želeli videti še preostalo vsebino za člane? - Prijavite se tukaj!

POZIV SPS V ZVEZI PRIJAVE KANDIDATOV EBCGT NA RAZPISANE  SKUPNE OPERACIJE AGENCIJE FRONTEX V DRUGI POLOVICI LETA 2024 – ODGOVOR DELODAJALCA
Suzana DRAŠLER
/ Categories: Novice, Novice za člane

POZIV SPS V ZVEZI PRIJAVE KANDIDATOV EBCGT NA RAZPISANE SKUPNE OPERACIJE AGENCIJE FRONTEX V DRUGI POLOVICI LETA 2024 – ODGOVOR DELODAJALCA

Spoštovane članice in člani SPS.

Obveščamo vas, da smo s strani vodstva Policije prejeli odgovor na naš poziv v zvezi s prijavo kandidatov EBCGT na razpisane skupne operacije agencije Frontex v drugi polovici leta 2024, ki smo ga dne 9. 5. 2024 naslovili na vodstvo Policije in Ministrstva za notranje zadeve. Vsebino odgovora navajamo v nadaljevanju teksta:

» Generalna policijska uprava, Služba generalnega direktorja policije (v nadaljevanju besedila: GPU SGDP) je od Sindikata policistov Slovenije (v nadaljevanju besedila: sindikat) prejela poziv za pojasnitev izbirnega postopka v zvezi prijave kandidatov EBCGT na razpisane skupne operacije agencije Frontex v drugi polovici leta 2024.

Pri pripravi odgovora smo za pojasnila zaprosili Generalno policijsko upravo, Upravo uniformirane policije, ki je izvajala izborne postopke za naveden razpis.

Kandidati, ki smo jih iskali z dokumentom 500-90/2024/1, 14. 2. 2024 in niso bili vključeni v nadaljnji postopek za vključitev v nabor (osebni razgovor in testiranje iz znanja angleškega jezika) so bili izločeni zaradi spodnjih razlogov ali kombinacijo le-teh:

• mirovniki, ker po Konceptu upravljanja nacionalnega nabora in napotitev v okviru Frontex zadevi nista združljivi.
• kandidati, ki so se prijavili na profil – border surveillance (patruljiranje – varovanje zelene meje) in zasedajo vodstveno delovno mesto oziroma delovno mesto v nazivu policijskega inšpektorja ali višje.
• kandidati, ki so se prijavili za delo v »specialnih« profilih in nimajo nikakršnih delovnih izkušenj.
• Negativno mnenje nadrejenega (nobeden od kandidatov iz PU LJ).

Iz Policijske uprave Ljubljana je bilo prijavljenih 10 kandidatov, pri čemer so bili v nadaljnji izbirni postopek izbrani trije kandidati. Ostalih sedem ni bilo povabljenih, zaradi najmanj enega izmed prvih treh razlogov naštetih v prejšnjem odstavku.

Na tem mestu se zahvaljujemo za odgovor.

Številka: 3353/OB-8/2024/1
Datum: 22. 5. 2024

Previous Article PRITISKI DIREKTORJEV PU IN DRUGIH VODILNIH USLUŽBENCEV NA NAČELNIKE POLICIJSKIH ENOT – POZIV DELODAJALCU
Next Article Vštevanje priprave na delo v efektivni delovni čas – obvestilo članstvu
24 Rate this article:
No rating
Please login or register to post comments.