Rezultati iskanja
Advanced Tips
Type Example Notes
Fuzzy kettle~ Contain terms that are close to the word kettle, such as cattle
Wild cat* Contain terms that begin with cat, such as category and the extact term cat itself
Exact-Single orange Contain the term orange
Exact-Phrase "dnn is awesome" Contain the exact phase dnn is awesome
OR orange bike Contain the term orange or bike, or both. OR, if used, must be in uppercase
orange OR bike
AND orange AND bike Contain both orange and bike. AND must be in uppercase
Combo (agile OR extreme) AND methodology Contain methodology and must also contain agile and/or extreme
Results per Page:
Limit the search results with the specified tags.
Limit the search results modified within the specified time.
Limit the search results from the specified source.
Search results must be an exact match for the keywords.

Bi želeli videti še preostalo vsebino za člane? - Prijavite se tukaj!

NADOMESTNE VOLITVE V SINDIKATU POLICISTOV SLOVENIJE – OBVESTILO S POZIVOM  ZA ČLANSTVO
Suzana DRAŠLER
/ Categories: Novice, Splošne novice

NADOMESTNE VOLITVE V SINDIKATU POLICISTOV SLOVENIJE – OBVESTILO S POZIVOM ZA ČLANSTVO

Spoštovane članice in člani SPS.

Obveščamo vas, da bodo v mesecu novembru 2023 potekale nadomestne volitve funkcionarjev Sindikata policistov Slovenije. Tako bodo razpisane volitve za predsednika SPS in za regionalnega predstavnika za PU Celje.
V SPS je bilo odločeno, da se bodo glasovnice pošiljale na domače naslove članov in ne v enote, in sicer zaradi težav z distribucijo službene pošte, ki lahko traja predolgo in se nekatere glasovnice ne bodo pravočasno vrnile na sedež SPS, kar so pokazale že izkušnje iz preteklih volitev.

SPS bo namreč z začetkom poteka volilnih opravil pošiljal glasovnice na naslove stalnih ali začasnih bivališč, ki so jih posamezni člani navedli v pristopnih izjavah. Ker želimo, da vsi člani dobite volilne lističe in lahko izkoristite svojo pravico do volitev, vas prosimo, da nam morebitne spremembe naslova v času od včlanitve v SPS sporočite in sicer preko elektronske pošte svojim regionalnim predstavnikom:

- PU Koper: kp@sindikat-policistov.si
- PU Nova Gorica: ng@sindikat-policistov.si
- PU Kranj: kr@sindikat-policistov.si
- PU Ljubljana: lj@sindikat-policistov.si
- PU Celje: ce@sindikat-policistov.si
- PU Novo mesto: nm@sindikat-policistov.si
- PU Maribor: mb@sindikat-policistov.si
- PU Murska Sobota: ms@sindikat-policistov.si
- GPU in MNZ: gpu@sindikat-policistov.si

Prosimo, da nam morebitne spremembe naslov stalnih ali začasnih bivališč posredujete najkasneje do 9. 11. 2023 zaradi pravočasne priprave volilnih imenikov.

v.d. generalnega sekretarja SPS

Številka: 3643/OBC-64/2023/1
Datum : 18. 10. 2023

Previous Article HUMANITARNA AKCIJA DAM ZA DOM - POZIV ZA ODDAJO VLOG – OBVESTILO ČLANSTVU
Next Article BOŽIČKOVA KARAVANA 2023 – ZBIRANJE PRIJAV - OBVESTILO ČLANSTVU SPS
432 Rate this article:
No rating
Please login or register to post comments.