Rezultati iskanja
Advanced Tips
Type Example Notes
Fuzzy kettle~ Contain terms that are close to the word kettle, such as cattle
Wild cat* Contain terms that begin with cat, such as category and the extact term cat itself
Exact-Single orange Contain the term orange
Exact-Phrase "dnn is awesome" Contain the exact phase dnn is awesome
OR orange bike Contain the term orange or bike, or both. OR, if used, must be in uppercase
orange OR bike
AND orange AND bike Contain both orange and bike. AND must be in uppercase
Combo (agile OR extreme) AND methodology Contain methodology and must also contain agile and/or extreme
Results per Page:
Limit the search results with the specified tags.
Limit the search results modified within the specified time.
Limit the search results from the specified source.
Search results must be an exact match for the keywords.

Bi želeli videti še preostalo vsebino za člane? - Prijavite se tukaj!

Kolektivno nezgodno zavarovanje za člane Sindikata policistov Slovenije -  ponovno obvestilo za člane
Suzana DRAŠLER
/ Categories: Novice, Splošne novice

Kolektivno nezgodno zavarovanje za člane Sindikata policistov Slovenije - ponovno obvestilo za člane

Spoštovani člani in članice.
Obveščamo vas, da Merkur Zavarovalnica d.d., Dunajska cesta 58, 1000 Ljubljana nudi članom in članicam Sindikata policistov Slovenije, možnost sklenitve KOLEKTIVNEGA NEZGODNEGA ZAVAROVANJA, s popustom v višini do 40% glede na redne cene.

Kot prednosti omenjenega zavarovanja izpostavljajo:

- najboljše nezgodno zavarovanje: prilagojeno potrebam članov sindikata
- enostavna izbira: na voljo sta dva paketa, ki ju prilagodite glede na svoje potrebe
- nezgodna renta: zagotovljena finančna varnost v primeru nezgode
- jasni in pregledni splošni pogoji

Dodatne ugodnosti:

- svetovanje in pomoč: pri prijavi škodnega dogodka vam pomaga izkušan odvetnik
- fizioterapevtska oskrba: v primeru rehabilitacije vam je na voljo priznan fizioterapevt
- dostopen svetovalec: vedno na voljo za vaša vprašanja in pomoč
- popust velja tudi za ožje družinske člane
Posebna ponudba:
- popust pri zavarovanju nepremičnine za vse člane, ki se odločite za sklenitev nezgodnega zavarovanja
- popust pri sklenitvi nezgodnega zavarovanja za otroke do 18. leta, če sklenete dve ali več nezgodnih zavarovanj, ter si tako omogočite še dodatno varnost družine.
Priloženi so tudi splošni pogoji za nezgodno 24-urno kolektivno zavarovanje (SPNZSK 2020). Priporočamo, da jih pred sklenitvijo zavarovanja natančno preberete in primerjate z vašimi obstoječimi zavarovanji.
Za dodatne informacije in podrobnosti se lahko obrnete na gospo Anko Sošnja Pregelj, ki vam je na voljo na telefonski številki 041 822 856 ali preko e-pošte anka.sosnjapregelj@harvest.si.

Adil Huselja
predsednik SPS

Številka: 3353/OB-17/2024/1
Datum: 24. 9. 2024

Previous Article TRADICIONALNA ŠPORTNO-DRUŽABNA PRIREDITEV SPS
Next Article Velik korak naprej, a pot še ni končana!
147 Rate this article:
No rating

Documents to download

Please login or register to post comments.