Rezultati iskanja
Advanced Tips
Type Example Notes
Fuzzy kettle~ Contain terms that are close to the word kettle, such as cattle
Wild cat* Contain terms that begin with cat, such as category and the extact term cat itself
Exact-Single orange Contain the term orange
Exact-Phrase "dnn is awesome" Contain the exact phase dnn is awesome
OR orange bike Contain the term orange or bike, or both. OR, if used, must be in uppercase
orange OR bike
AND orange AND bike Contain both orange and bike. AND must be in uppercase
Combo (agile OR extreme) AND methodology Contain methodology and must also contain agile and/or extreme
Results per Page:
Limit the search results with the specified tags.
Limit the search results modified within the specified time.
Limit the search results from the specified source.
Search results must be an exact match for the keywords.

Bi želeli videti še preostalo vsebino za člane? - Prijavite se tukaj!

DODATNO VABILO NA ŠPORTNO - DRUŽABNO PRIREDITEV SINDIKATA POLICISTOV SLOVENIJE 2023  - OBVESTILO ČLANSTVU SPS
Suzana DRAŠLER
/ Categories: Novice, Novice za člane

DODATNO VABILO NA ŠPORTNO - DRUŽABNO PRIREDITEV SINDIKATA POLICISTOV SLOVENIJE 2023 - OBVESTILO ČLANSTVU SPS

Spoštovane članice in člani!

Prijazno vabljeni na tradicionalno športno – družabno prireditev SPS, ki bo tudi letos potekala v septembru. Vabimo vas, da se nam pridružite na srečanju, ki bo v petek, 15. 9. 2023 s pričetkom ob 10.00 uri v Športnem centru Šešče pri Preboldu – Zupanc Plac- Green Valley Glamping, Prebold.

Družabno srečanje bo potekalo ob spremljavi glasbe in s programom športno – družabnih aktivnosti (odbojka na mivki, tenis, badminton, namizni tenis, vlečenje vrvi, tek v vrečah, pohod ob Savinji, sekiromet, gladiator, tarča, human soccer, kopanje v bazenu in še in še). Kot obvezno opremo priporočamo: zaščito proti soncu (sončna očala, sončna krema) in seveda kopalna oprema (brisača, kopalke, in rezervna oblačila). Bodite športno razpoloženi in navdihnjeni!

Poskrbljeno bo za hrano in pijačo – meso iz žara s prilogami, pivo, vino in brezalkoholne pijače po sindikalni ceni. Ob registraciji boste imeli možnost nakupa bonov za pijačo, vsa hrana bo brezplačna. Vsi, ki se boste udeležili športnih tekmovanj vas čakajo presenečenja.

Prispevek na člana sindikata znaša 5 €, kot potrditev in zagotovitev udeležbe na srečanju.

Na omenjen dogodek se lahko prijavite samo preko spletne strani https://www.sindikat-policistov.si/Dogodki/%C5%A0portno-dru%C5%BEabna-prireditev. Prispevek oddate vašemu regionalnemu predstavniku ali sindikalnemu zaupniku do 1. 9. 2023 ali poravnate ob prihodu. Vsak udeleženec bo ob registraciji prejel športno majico SPS.

Rok za prijavo je do 1. 9. 2023 in tega ne smete zamuditi, ker moramo za vse udeležence pravočasno izdati sklep o koriščenju sindikalnih ur. Za prijavo na športno- družabno prireditev boste potrebovali tudi uporabniško ime in geslo. Če tega še nimate ali ste ga izgubili, lahko zaprosite za novo, in sicer: kp@sindikat-policistov.si.

ZA ZABAVO BO POSKRBELA TUDI GLASBENA SKUPINA TEQUILA
Računamo na lepo vreme in vašo dobro voljo, s pomočjo katere želimo organizirati prijetno druženje. Poleg tega bomo imeli priložnost navezati osebne stike, se bolje spoznati in stkati nova prijateljstva.

Okvirno predviden program:

Sprejem in registracija članov SPS ob 9.00 uri
Otvoritev športno – družabne prireditve SPS, pozdravna beseda podpredsednika in gostov;
Golaž/obara za udeležence, športna tekmovanja;
Razno meso na žaru (čevapčiči, vratovina, klobasice, perutničke, piščanec, lepinje, sveža zelenjava, šopska solata, testeninska in zelnjata solata, sadje, pecivo …)
Zabavni program (glasbena skupina Tequila)
Zaključek druženja in odhod avtobusov.
Prireditev bo trajala do večernih ur okvirno do 19. ure.

Za vašo brezskrbno udeležbo bo na lokacijo organiziran tudi avtobusni prevoz, o katerem boste naknadno obveščeni preko vaših regionalnih predstavnikov. Za vse, ki se boste pripeljali z lastnim vozilom bo zagotovljeno parkiranje na travniku.

Veselimo se vašega srečanja!

Vljudno vabljeni!

Suzana Drašler
Predstavnica za odnose z javnostmi
SINDIKAT POLICISTOV SLOVENIJE

Previous Article OBRAVNAVA PREKRŠKOV PREKORAČITEV HITROSTI V ČASU POPLAV IN NARAVNE UJME – POBUDA DELODAJALCU
Next Article Napadi na policiste ter poziv za zaščito zaposlenih – odgovor delodajalca
388 Rate this article:
No rating
Please login or register to post comments.