TRADICIONALNA ŠPORTNO-DRUŽABNA PRIREDITEV SPS

V Športnem centru Šešče, Zupanc plac / Green Valley glamping pri Preboldu, je v petek, 20. septembra 2024, potekala tradicionalna športno-družabna prireditev Sindikat policistov Slovenije. Dogodek je bil ponovno priložnost za povezovanje članov sindikata, športno udejstvovanje in krepitev prijateljskih vezi med zaposlenimi.

Otvoritev športnih tekmovanj se je pričela z nagovorom predsednika Sindikata policistov Slovenije, Adil Huselja. Ob njem sta zbrane pozdravila tudi Ministrstvo za notranje zadeve minister za notranje zadeve, g. Boštjan Poklukar, in Slovenska

policija / The Slovenian police generalni direktor policije, g. mag. Senad Jušić. S svojo prisotnostjo so dogodek počastili še predstavniki tujih policijskih sindikatov iz petih držav in številni poslovni partnerji.
Osrednja govornika sta vsem tekmovalcem zaželela čim več športnih uspehov in čim manj poškodb, medtem ko sta obiskovalcem in navijačem namenila besede spodbude za uživanje ob spremljanju raznolikih disciplin. Letos so se članice in člani sindikata pomerili v petih disciplinah: badmintonu , odbojki na mivki , namiznem tenisu , tenisu , šahu in pohodu . Čudovito okolje in lepo vreme sta prispevala k dobremu počutju, sproščenemu vzdušju in odličnim športnim rezultatom.

Udeležba je bila zelo visoka, čeprav se zaradi službenih obveznosti nekateri člani dogodka niso uspeli udeležiti. Prireditev je bila hkrati tudi odlična priložnost za medsebojno spoznavanje, sproščeno druženje in krepitev prijateljskih vezi med zaposlenimi. Druženje se je nadaljevalo ob spremljavi žive glasbe glasbene skupine Skupina Tequila in izjemnih kulinaričnih specialitet, ki so jih pripravili kuharski mojstri iz Športnega centra Šešče.

Vrhunec dneva je bila finalna tekma v odbojki na mivki , ki je sklenila športni del dogodka. Najboljšim posameznikom in ekipam smo podelili pokale, medalje in praktične nagrade. Po razglasitvi rezultatov in podelitvi medalj in pokalov, so se udeleženci preselili v prireditveni šotor, kjer se je sproščeno druženje nadaljevalo do večernih ur.
Vsem tekmovalcem se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje, prejemnikom pokalov in medalj, pa čestitamo za njihove uspehe!

Upamo, da se prihodnje leto zopet srečamo v tako prijetnem vzdušju.

Prejšnji Dobava športne opreme za upravičene policiste v letu 2024 - odgovor delodajalca
Naslednji Kolektivno nezgodno zavarovanje za člane Sindikata policistov Slovenije - ponovno obvestilo za člane