Odziv SPS na usmeritve in obvezna navodila ministra št. 3/2024 - obvestilo

Spoštovane kolegice in kolegi!

Obveščamo vas, da smo danes vodstvu Ministrstva za notranje zadeve (MNZ) posredovali dopis, ki se nanaša na usmeritve in obvezna navodila v zgoraj navedenem dokumentu s katerim MNZ želi zagotoviti ureditev načina dela in spoštovanja pravic policistov Centra za varovanje in zaščito GPU.

Dokument je dostopen na intranetu policije, in sicer na naslednji povezavi: http://gpuln02.policija.si/intranet/Usmeritve_mnz.nsf. Za lažji dostop navajamo še »pot«: Intranet Policije/Operativne vsebine/Usmeritve MNZ/ad hoc usmeritve/ zadnji dokument.

Naš dopis smo priložili k temu obvestilu in se lahko seznanite tudi z njegovo vsebino.

S spoštovanjem!

Adil Huselja
                                                                                                                                                    predsednik SPS
Številka: 1958/OB-20/2024/1