Dodatne počitniške kapacitete za člane Sindikata policistov Slovenije – obvestilo za člane

Spoštovane kolegice in kolegi!

Sindikat policistov Slovenije (SPS) sodeluje v Zvezi reprezentativnih sindikatov Slovenije (ZRSS) skupaj z ostalimi sindikati s katerimi nas združuje želja in namera, da sindikalno delo opravljamo čim bolj učinkovito in uspešno. Poleg temeljnih nalog, ki se nanašajo na delovnopravno področje in sistemske zadeve tako javnih uslužbencev kot zaposlenih v gospodarstvu, si medsebojno pomagamo tudi na drugih področjih.

Ogled dokumentov na spodnjih povezavah je možen samo članom SPS...

Prejšnji Pravica do odklopa – obvestilo
Naslednji DVODNEVNI SINDIKALNI IZLET V BANJO LUKO & KOZARO – OBVESTILO